Полски ТръмбешСпорт

В Царева ливада битката бе до последния съдийски сигнал

С равенство 2:2 завърши оспорваният мач между “Боруна” и “Янтра”, игран в Царева ливада. Двата отбора направиха равностоен двубой от 17- я кръг в първенството на Северозападната Трета лига, в който головете паднаха чак в последния половин час, а накрая всеки от тях можеше да стигне и до победата.

Нулевото равенство се запази чак до 60-ата минута, въпреки положенията пред двете врати. Тони Маречков се разписа и изведе гостите напред – 0:1. В 73-ата минута след центриране резервата Ивайло Илиев прати топката в мрежата с глава за 1:1.

“Боруна” стигна до пълен обрат в 77-ата минута, когато Любомир Вачев бе изведен от дълбочина, напредна и вкара за 2:1. Тръмбешчани обаче не се примириха и в 83-ата минута изравниха с попадение на Християн Кожухаров.

До края атаки имаше и към двете врати. Отново Кожухаров можеше да донесе победата за “Янтра”, но пропусна от чиста позиция, а после пък Вачев от “Боруна” можеше да вкара, но след намесата на вратаря Радослав Рашков топката срещна напречната греда.

“Янтра”: Радослав Рашков, Александър Божуранов, Георги Денков, Емилиян Ангелов, Исмаил Мастънов, Красен Славчев, Момчил Кузманов, Янислав Илиев, Християн Кожухаров, Тони Маречков, Любомир Генчев.