ПавликениСвищовСпорт

Козловчани се вихриха в Бутово, Лесев и Миланов се надпреварваха да вкарват

Неочаквано тежко домакинско поражение допусна „Бъдеще“ /Бутово/ в среща от 14- я кръг на Елитната областна футболна група. Един от най- опитните тимове в региона се срина срещу втория в класирането- „Земеделец- 93“ /Козловец/, отстъпвайки с 1:9. При това домакините вкараха чак последния гол в срещата, дало на Стефан Стефанов от наказателен удар в 72- ата минута. Преди това гостите бяха дръпнали с 0:9. Александър Миланов изведе козловчани напред още в 6- ата минута, а в 10- ата партньорът му в атаката Иван Лесев вдигна на 0:2. Мирослав Тотев си отбеляза автогол в 21- ата минута за 0:3, а в 34- ата Момчил Тодоров стреля точно за 0:4. Следващата серия от попадения започна в 56- ата минута с хубав изстрел на Александър Миланов. Последваха три поредни гола на Иван Лесев, преди Миланов да доведе нещата до 0:9 в 68- ата минута. В класирането козловчани са втори с 31 точки, с четири по- малко от „Лозен- 1024“ /Сухиндол/.