СвищовСпортСтражица

В Царевец домакините не допуснаха изненада, пречупиха стражичани в двуостър мач

Безпроблемна победа записа отборът на „Изгрев-93“ (Царевец) срещу „Левски“ (Стражица) в среща от 14- я кръг на Елитната областна футболна група. На стадион „Тончо Маринов“ домакините спечелих с 5:2, като над 150- тте зрители видяха четири попадения още до почивката. Калоян Димитров вкара за 1:0 в 13- ата минута, след което последва период на равновесие и пропуски пред двете врати. В 40- ата минута Цветомир Блажев покачи на 2:0, а 120 секунди по- късно Радослав Спасов направи резултата класически- 3:0. Преди последния съдийски сигнал за първата част Цветомир Стоянов от „Левски“ намали на 1:3.

Второто полувреме тръгна с гол от съблекалните на Цветомир Блажев за 4:1. Веднага след подновяването на играта от центъра стражичани организираха добра атака и Цветомир Стоянов се разписа за 4:2. Окончателното 5:2 бе дело на Цветомир Блажев, след което срещата се доиграваше…