Горна ОряховицаСпорт

С късен гол на Янислав Цачев „Локомотив“ пречупи третодивизионния ФК „Ямбол“

Победа с 2:1 записа горнооряховският „Локомотив“ срещу третодивизионния ФК “Ямбол” в контролна среща. Гостите са водни от бившия треньор на „железничарите“ Красимир Мечев. Като цяло домакините владееха инициативата през цялата среща и отправиха доста удари, но само два от тях поразиха целта. В 16- ата минута гостите организираха контра, която бе спряна с нарушение пред наказателното поле. От отсъдения пряк свободен удар Антон Огнянов вкара директно за 0:1. Локомотивци отвърнаха на удара бързо. В 24- ата минута след двойно подаване Георги Колев влезе отдясно и намери на задна греда непокрития Мартин Куинтен, който стреля в опразнената врата за 1:1. Пет минути преди края на редовното време горнооряховчани пробиха отдясно и стреля Янислав Цачев стреля по диагонала. Вратарят на ФК „Ямбол“ отби първия изстрел, но при добавката нямаше какво да направи и „Локомотив“ стигна до пълен обрат- 2:1. До края разликата можеше да набъбне още, но защитници на гостите на вда пъти изчистиха топката пред голлинията.

В събота „Локомотив“ официално ще представи футболистите, щаба и екипа за предстоящия сезон, преди последната проверка с “Литекс” /Ловеч/.

„Локомотив“: Илиян Илиев, Мариян Иванов, Михаил Минков, Кристиян Райчев, Martin Kuittinen, Никола Колев, Иван Аврамов, Стефан Митев, Георги Колев, Станислав Вълчев, Антонио Ласков / Венцислав Димитров, Али Ахмед, Милен Савов, Кристиян Кънчев, Кристиян Дечев, Даниел-Виктор Кънчев, Борислав Трендафилов, Stefan Petros, Янислав Цачев, Pahama, Мартин Господинов, Лъчезар Димитров, Йевген Трояновски.