Но ние нямаме право да се сърдим на децата. Дори напротив! Вчера ги окуражихме и им показахме, че сме плътно зад тях! Бяхте ли пред ,,Ивайло” преди тръгване, когато се качваха в автобуса и цялата агитка им пееше пред входа като на супер звезди? Видяхте ли очите и лицата им, когато минаваха пред нас? Ние пеехме за тях! Това са децата на Велико Търново и вчера изживяха нещо, което ще изиграе сериозна психологическа роля в израстването им!

Нищо не свършва с този мач, дори напротив! Всички сме наясно с управлението на клуба и проблемите, които го съпътстват, но мачове като снощния доказват, че ЕТЪР го има и до днес, защото живее в сърцата на хората, които го обичат! Вярваме, че много скоро едно силно слънце ще изгрее и на нашата улица! Изтеглихме си теглото вече, време е чудесата да се случат и на нас! А до тогава: Не предавайте отбора! Ние сме ЕТЪР Велико Търново!!!”

Ултра Фронт Боляри