Общество

Зам.-кметът Нейко Генчев направи 1 милион

Последната песен на зам.-кмета Нейко Генчев White House в дует с певицата Полин достигна над 1 млн. стрийминга и сваляния. По този начин джаз певецът с псевдоним Барни Есвил е напът да задмине по интерес много популярни изпълнители от родната сцена.

„За по-малко от седмица имаме 1 020 000 стрийминга и сваляния! Има и доста нерегистрирани, а няколко платформи още не са предоставили данни“, обясни Нейко Генчев.

Песента е достигнала до над 50 страни в света, сред които Папуа Нова Гвинея, Перу, Кения, Шри Ланка и дори Пакистан. Най-много са слушателите от САЩ, Франция, Германия и Канада.

„Полека слизаме надолу в класацията, но се държим. За съжаление, улучихме не много добър момент да я пуснем, защото вкараха в класацията извънредно и наведнъж 15 песни с коледна тематика и нещата се разбъркаха здраво. И най-вече, цял месец песента нямаше разпространение заради проблеми с дистрибуторската фирма. Те обаче наистина са се постарали да компенсират донякъде“, каза още Нейко Генчев.

Екип „Борба“

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *