Крими

Заловиха двама дрогирани и трима пияни зад волана

Двама водачи, употребили наркотични вещества установиха служители на РУ – Горна Оряховица и Стражица.

В петък около 01,15 ч. в железничарския град е извършена проверка на лек автомобил, управляван от 19-годишен местен жител. При теста на водача за употреба на наркотични вещества, апаратът е отчел положителна реакция на канабис. Той е дал кръвна проба за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа по ЗМВР. Образувана е преписка.

Същия ден в Стражица е извършена проверка на лек автомобил, управляван от 35-годишен от с. Камен. Направеният тест дал положителна реакция на амфетамин. Той е дал кръвна проба за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа по ЗМВР. Образувана е преписка.

Трима водачи, употребили алкохол установиха през уикенда служители на РУ – Стражица, Горна Оряховица и Павликени.
Нарушителите, дръзнали да шофират пияни са задържани и срещу тях са започнати бързи производства.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *