Крими

Хванаха непълнолетен с дрога​​​​​

Наркотични вещества иззеха служители на РУ – Горна Оряховица.

На 14 юли в близост до хотел в железничарския град е извършена проверка на непълнолетно момче от с. Първомайци. У него е намерен и иззет вейп.

При тест на веществото в него, същото е дало реакция на канабис.

Срещу младежа е образувано бързо производство.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *