Хванаха непълнолетен с дрога
Наркотични вещества иззеха служители на РУ – Горна Оряховица.
На 14 юли в близост до хотел в железничарския град е извършена проверка на непълнолетно момче от с. Първомайци. У него е намерен и иззет вейп.
При тест на веществото в него, същото е дало реакция на канабис.
Срещу младежа е образувано бързо производство.
