Набор 2015 година на “Болярчета” спечели “Габрово къп 2025”
Набор 2015 година на “Болярчета” спечели поредния си футболен турнир.
Воденият от Олег Чолаков тим, който вече е част от школата на “Етър ВТ”, спечели “Габрово къп 2025”.
Турнирът на Футбол 7 предложи много емоции на участници и зрители.
Великотърновските таланти започнаха с 6:3 срещу “Ботев” (Враца), след което удариха ФК “Севлиево” с 6:0 и ОФК “Янтра” (Габрово) със 7:1, завършвайки на първо място в предварителната група. На полуфинала бе елиминиран тимът на “Олимпия” с 3:1, а на финала “Янтра” (Габрово) с 6:1. Голмайстор на турнира стана Радостин Йонков от “Болярчета”.
На Футбол 5 отборът на “Болярчета” е трети, като в малкия финал надигра “Янтра” (Габрово) с 12:3. Преди това великотърновските момчета загубиха от ФК “Севлиево” с 5:6, от “Левски” с 0:5 и от “Левски 2” с 1:2. Успехите са срещу ОФК “Янтра” със 7:1 и “Олимпия” с 2:0.
