Дискотека на открито пред ректората посреща студентите за началото на учебната година
Дискотека на открито ще посрещне студентите на 1 октомври вечерта.
След откриването на учебната година те са поканени на парти пред ректората.
Нощната забава се прави за пръв път на това място, а за настроението на всички ще се погрижи DJ Емо.
„Изключително ми е приятно, вълнувам се, че в началото на учебната година партито, което ще направим, за пръв път ще бъде пред ректората. Каним ви да дойдете на незабравимо парти, защото аз ви гарантирам много музика, много танци и много настроение. На всички пожелавам успешна и ползотворна учебна година“, обърна се към всички DJ Емо.
Проявата се организира от Студентски съвет, като през миналата година бяха проведени още няколко подобни партита, но те се състояха в студентския стол. Интересът към този тип дискотеки е много голям, а отзивите винаги са добри.
Михаил МИХАЛЕВ
Снимка: ВТУ
