Образование

Дискотека на открито пред ректората посреща студентите за началото на учебната година

Дискотека на открито ще посрещне студентите на 1 октомври вечерта.

След откриването на учебната година те са поканени на парти пред ректората.

Нощната забава се прави за пръв път на това място, а за настроението на всички ще се погрижи DJ Емо.

„Изключително ми е приятно, вълнувам се, че в началото на учебната година партито, което ще направим, за пръв път ще бъде пред ректората. Каним ви да дойдете на незабравимо парти, защото аз ви гарантирам много музика, много танци и много настроение. На всички пожелавам успешна и ползотворна учебна година“, обърна се към всички DJ Емо.

Проявата се организира от Студентски съвет, като през миналата година бяха проведени още няколко подобни партита, но те се състояха в студентския стол. Интересът към този тип дискотеки е много голям, а отзивите винаги са добри.

Михаил МИХАЛЕВ

Снимка: ВТУ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *