Кметът Генчо Генчев подари на 200 абитуриенти значки с надпис „Аз обичам Свищов“
200 абитуриенти преминаха по червения килим в Свищов. Те си направиха обща снимка пред сградата на Общината, а кметът Генчо Генчев ги изненада със специални значки, на които е изписано „Аз обичам Свищов“.
Наградени бяха зрелостниците отличници, които тази година в Свищов са 36.
Пълните отличници на випуска са Деница Фезлийска, Ванеса Младенова, Даяна Янкова, Михаела Симеонова, Стефани Величкова, Симона Кирилова, Тонислав Атанасов, Яница Иванова, Десислава Асенова, Алессандра Варамезова, Димана Ангелова, Ливия Иванова, Александра Павлова, Мартин Даков и Виктория Гутева.
👑 Стартира „Мис и Мистър Бал – Великотърновска област“ 2026! Вижте каква е голямата награда

