„Луди млади” и Клуб на хорото засадиха магнолия в градския парк
Фолклорен клуб „Луди млади” и Клуб на хорото засадиха магнолия в централния парк на Полски Тръмбеш.
Дървото им беше подарено при надиграването в Павликени „Букет от ритми – цвете за Петя”. В деветото издание на фолклорния фестивал и надиграване участие взеха 15 състава от цяла България. Фолклорен клуб „Луди млади“ и Клуб на хорото от Полски Тръмбеш също участваха в надиграването. На всички клубове бяха подарени магнолии, но танцьорите от Полски Тръмбеш избраха да я засадят в парка на площада.
