Образование

Курсанти стреляха с танк Т-72 като част от държавния си изпит

Курсанти – випускници на НВУ „Васил Левски“ от военна специализация „Мотопехотни и танкови войски“, проведоха първата част от държавния си изпит – стрелба с танк Т-72 на Учебен център “Батмиш” при военно формирование 22220 – Сливен. От 18 до 22 май курсантите доказаха своята висока подготовка и постигнаха отлични резултати. Изпитът се проведе под ръководството на майор Ради Радев и майор Димо Пехливанов.

Снимка: НВУ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *