Полицаи и огнеборци спасиха жена, заплашила, че ще скочи от покрива на сграда
Полицаи и огнеборци са спасили 35-годишна пациентка на Общинския диспансер по психично здраве във Велико Търново, която заплашила, че ще се хвърли от покрива на сградата.
На 3 юни сутринта жената се изкачила на последния етаж, но била забелязана от персонала. Незабавно бил подаден сигнал на телефон 112 и на място пристигнали екипи на полицията и пожарната. Двама полицаи се добрали до пациентката на здравното заведение, която стояла на ръба над 7-метровата височина, и започнали преговори.
Докато униформените разговаряли с нея, огнеборци издигнали стълба и успели да я смъкнат от покрива на сградата и акцията завършила благополучно.
Веселина АНГЕЛОВА

Кой ги варди лудите ? Да бъде уволнен моментално !