12 четения

Голов рецитал на Иван Лесев в Козловец

„Земеделец” – „Гигант” 7:2

С шест гола на Иван Лесев и един на Петър Димитров отборът на „Земеделец” отнесе „Гигант” (Белене) със 7:2 в контролна среща, играна в Козловец. Домакините имаха пълно надмощие, особено след почивката, когато гостите свършиха въздуха. Първата част приключи при 2:1 за „земеделците”, които почти до края й водеха с 1:0, но грешка на вратаря им позволи разликата да бъде намалена.

В началото на вторите 45 минути Петър Димитров влезе по левия фланг и би в обратния ъгъл за 3:1. Малко след това отборът на „Гигант” върна попадението за 3:2, след което последваха четири безответни на Иван Лесев, направили резултата внушителен…