Николай Михайлов обърна хода на събитията в Козаревец | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Николай Михайлов обърна хода на събитията в Козаревец

Публикувана на: 12.09.2018г. 526 прегледа

„Спортист“ – ФК „Първомайци“ 2:1

В интересен мач отборът на „Спортист“ пречупи с 2:1 тима на ФК „Първомайци“. Гостите започнаха по- добре срещата и в 20-ата минута Тихомир Недялков материализира усилията им в атака с попадение за 0:1. Авансът им обаче оцеля само 19 минути, защото Николай Михайлов получи възможност да стреля и се възползва от нея, за да възстанови равенството 1:1. Пак той бе точен малко по- късно за пълния обрат – 2:1.

До края на срещата акции имаше и към двете врати, но нов гол не падна. След последния съдийски сигнал пък се стигна до нежелан инцидент. Димитър Иванов от тима на „Спортист“ провокира съперниците си и въпреки намесата на дежурния делегат на БФС – Стефан Цонков, получи удар от Кристиян Димитров от ФК „Първомайци“.