5 четения

В Драганово интригата се запази половин час

„Янтра“ (Драганово) – „Росица“ 6:1

С десет души отборът на „Янтра“ разгроми гостите от Поликраище с 6:1. Красимир Тодоров изведе домакините напред в резултата още в 6-ата минута. В 11-ата контра на „Росица“ бе завършена от Стефан Ников с остър шут за 1:1. Пламен Нотев отново даде аванс на тима от Драганово в 27-мата минута, стреляйки силно от дистанция за 2:1. Веднага след подновяването на играта топката бе отнета от гостите и Георги Ванков се разписа за 3:1. Оспорване на съдийско решение и груб фал донесоха два жълти и съответно червен картон на Валентин Николов от „Янтра“ в рамките само на 120 секунди в края на полувремето. Численото неравенство обаче не попречи на играчите от Драганово да стигнат до още три попадения. Красимир Тодоров надбяга пазачите си и покачи на 4:1 в 43-тата минута. В 57-мата Кристиян Кирчев бе точен за 5:1, а в 59-ата Георги Ванков доведе нещата до 6:1, след което на терена в Драганово се възцари спокойствие.