martineli

martineli

Ангел Кабакчиев с хеттрик в Първомайци

„Първомайци” – „Вихър” (Добри дял) 6:0

Пълен превес наложиха домакините през първото полувреме на терена в Първомайци. Гостите започнаха мача с 10 състезатели и рядко преминаваха центъра. В 17-ата минута Галин Жеков откри резултата с удар от границата на наказателното поле. В 30-ата и 40-ата Ангел Кабакчиев покачи резултата до 3:0, като единия гол отбеляза директно от ъглов удар. През второто полувреме гостите се активизираха, създадоха няколко опасни положения, като при едно от тях Алекс Маринов остана сам срещу вратаря на домакините, опита се да го прехвърли, но не успя. От 50-ата минута до края на мача добридялци играха с 9 футболисти. Атанас Атанасов напусна терена заради контузия, а липсваха резервни състезатели. Само в рамките на 5 минути – от 82-рата до 87-ата, играчите на ФК „Първомайци“ отбелязаха още 3 гола, чрез Тихомир Тодоров, Ангел Кабакчиев, записал хеттрик, и Михаил Чалъков.