В Царевец опитът на гостите от Бяла черква си каза думата

„Изгрев – 93“ – „Удар“ 0:4

С натиск на домакините тръгна двубоят в Царевец и в началото се наложи на вратаря на „Удар“ Галин Иванов да спасява опасни изстрели. В 13-ата минута обаче опитният състав от Бяла черква организира контра и Георги Каменов вкара за 0:1, възползвайки се от пас на Мирослав Тотев. Двубоят продължи с поредица от атаки към двете врати и добри намеси на Апостолов и Иванов.

През втората част гостите заиграха на контри и развиха успеха си. В 61-вата минута Мирослав Тотев бе изведен от Александър Латев и вкара за 0:2. Самият Латев вдигна на 0:3 в 80-ата минута, в която довкара отбита от вратаря на домакините топка. Пак той бе точен за 0:4, като получи извеждащо подаване и би край вратаря на „Изгрев – 93“.