В Козаревец рано решиха изхода от мача

„Спортист” – „Росица” 3:1

Под контрола на домакините премина цялата среща в Козаревец. В 22-рата минута Сюзджан Садулов от „Спортист” засече центриране отляво и от границата на вратарското поле откри резултата. Осем минути по-късно след самостоятелен пробив Мартин Иванов покачи резултата на 2:0. Домакините опитаха да отбележат още попадения, като в края на полувремето вратарят на гостите от Поликраище със сетни сили спаси отбора си от трети гол след бомбен удар на Димитър Иванов. Второто полувреме започна също с превъзходство на „Спортист“ и 180 секунди след началото му Мартин Иванов отбеляза втория си гол в срещата, след като Садулов догони излизаща топка в аут и му я подаде точно. В 78-ата минута футболистите на Поликраище върнаха едно попадение чрез Николай Куцаров, оформяйки крайното 3:1.