Сребърни медали за боксов клуб „Ивайло – 99” от шампионата за момчета

Три сребърни медала спечелиха състезатели на боксов клуб „Ивайло – 99” във втория кръг на Държавното лично-отборно първенство по бокс за момчета 13 – 14 години. В шампионата в Горна Оряховица се включиха 153-ма състезатели от над 30 клуба, които си оспорваха медалите в 11 категории. На ринга в спортната зала „Никола Петров” 14-годишният Мирослав Димитров от В. Търново спечели мачовете си до финала в категория до 59 кг, но в спора за златото отстъпи и взе среброто. Емилио Шопов (13 г.) бе с идентично представяне до 54 кг, където също загуби на финала от представител на „Черно море”. Борислав Бориславов до 65 килограма също стигна до финал и сребърно отличие.