250 четения

Пълен обрат на терена в Масларево

ФК „Устрем“ – „Атлетик“ 2:1

В края на първото полувреме гостите от Свищов поведоха в резултата на стадиона в Масларево в мач за първенство на Областна група – Север. Пробив на Мариян Петров от „Атлетик“ бе спрян с нарушение от вратаря на „Устрем“ и реферът отсъди наказателен удар. Илиян Венков изпълни точно дузпата – и 0:1 в 29-ата минута. Домакините стигнаха до 1:1 с попадение на Борислав Костадинов. Той получи извеждащ пас от Иван Иванов и прехвърли вратаря на гостите. Двубоят продължи двуостро, голови възможности имаше и пред двете врати, но в крайна сметка се радваха домакините. В 58-ата минута масларчани получиха дузпа, реализирана от Любомир Василев за пълен обрат – 2:1 в 58-ата минута. Иван Иванов имаше шанс да направи победата на „Устрем“ още по-убедителна, но вратарят на гостите спаси. Срещата премина коректно, без картони, сполучлив дебют като главен съдия направи 18-годишният Иво Иванов от Свищов.