Футболистите от Бяла черква с пълен обрат за 10 минути в Козар Белене

ФК „Осъм“ (Деляновци) – ФК „Удар“ (Б. черква) 1:3

Късен обрат направи отборът на „Удар“ при гостуването на стадиона в Козар Белене в среща от първия кръг на първенството на Областна група „Север”. Тимът от Бяла черква губеше с 1:0 до 75-ата минута, но в следващите осем стигна до три попадения и си тръгна с трите точки. Домакините поведоха с 1:0 още в 11-ата минута с гол на Валентин Минев, след което пропуснаха няколко възможности да увеличат аванса си и да стигнат до крайния успех. Петнайсет минути преди да изтече редовното време атака на гостите, които натискаха здраво, доведе до автогол на Бисер Атанасов за 1:1. В 80-ата минута Христо Анчев вкара за 1:2, а 180 секунди по-късно Георги Дураков се разписа за 1:3. След третия гол във вратата на „Осъм“ изнервени привърженици на тима започнаха да замерят асистент-съдията, но след намесата на футболисти на домакините обстановката се успокои.