Благодарствено писмо
Искам да изразя най-искрената си благодарност към служителите на супермаркет „Рувер“, кв. Картала.
При едно от последните си пазарувания там по невнимание забравих портмонето си, в което се намираха пари в брой, кредитни карти и редица изключително важни документи.
Благодарение на честността, съпричастността и бързата реакция на касиерките, портмонето ми беше открито и върнато напълно непокътнато.
В днешно време подобна постъпка заслужава не само признание, но и дълбоко уважение. Те показаха, че все още има хора, които действат със сърце и отговорност.
Хиляди благодарности за проявената доброта и човечност!
Нека има повече такива специални хора сред нас!
С уважение,
Д. Колева
Снимката е илюстративна.
