Общество

Благодарствено писмо

Искам да изразя най-искрената си благодарност към служителите на супермаркет „Рувер“,  кв. Картала.

При едно от последните си пазарувания там по невнимание забравих портмонето си, в което се намираха пари в брой, кредитни карти и редица изключително важни документи.

Благодарение на честността, съпричастността и бързата реакция на касиерките, портмонето ми беше открито и върнато напълно непокътнато.

В днешно време подобна постъпка заслужава не само признание, но и дълбоко уважение. Те показаха, че все още има хора, които действат със сърце и отговорност.

Хиляди благодарности за проявената доброта и човечност!
Нека има повече такива специални хора сред нас!

С уважение,

Д. Колева

Снимката е илюстративна.

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *