Фелдшер стана общински съветник в Горна Оряховица, смени областния управител
МАРИЯН МАРКОВ Е НОВОТО ПОПЪЛНЕНИЕ НА ОБЩИНСКИЯ СЪВЕТ В ГОРНА ОРЯХОВИЦА. Той влиза на мястото на Марин Богомилов, който беше назначен за областен управител на Велико Търново и предсрочно освободи длъжността.
Марков се закле като местен парламентарист на заседанието на локалните законотворци на 21 май. В Общинския съвет влиза от листата на коалицията „БСП за България и Левицата“.
Марков е фелдшер и има над 30 години опит в системата за спешна помощ. Медицинският специалист се грижи и за доброто здравословно състояние на футболистите от ФК „Локомотив“ – Горна Оряховица.
Новият общински съветник става член на три постоянни комисии. Това са тази по общинска собственост и приватизация, екология, селско и горско стопанство и етичната.
Галина ГЕОРГИЕВА

Научете се на логически изказвания. Как,хем станал общински, хем сменил областния…А, който дошъл от това място ли?