Горещи новиниПолитика

Фелдшер стана общински съветник в Горна Оряховица, смени областния управител

МАРИЯН МАРКОВ Е НОВОТО ПОПЪЛНЕНИЕ НА ОБЩИНСКИЯ СЪВЕТ В ГОРНА ОРЯХОВИЦА. Той влиза на мястото на Марин Богомилов, който беше назначен за областен управител на Велико Търново и предсрочно освободи длъжността.

Марков се закле като местен парламентарист на заседанието на локалните законотворци на 21 май. В Общинския съвет влиза от листата на коалицията „БСП за България и Левицата“.

Марков е фелдшер и има над 30 години опит в системата за спешна помощ. Медицинският специалист се грижи и за доброто здравословно състояние на футболистите от ФК „Локомотив“ – Горна Оряховица.

Новият общински съветник става член на три постоянни комисии. Това са тази по общинска собственост и приватизация, екология, селско и горско стопанство и етичната.

Галина ГЕОРГИЕВА

 

One thought on “Фелдшер стана общински съветник в Горна Оряховица, смени областния управител

  • Научете се на логически изказвания. Как,хем станал общински, хем сменил областния…А, който дошъл от това място ли?

    Отговор

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *