7 четения

Победа и равенство за „студентите“

Категорична победа записаха свищовските футболисти в регионалното дерби с павликенчани. Възпитаниците на Евгени Маринов изиграха силен мач, в който не оставиха никакви шансове на съперниците си. Пламен Илиев откри резултата още в 4-ата минута, а преди да изтекат 120 секунди

Кристиян Иванов покачи на 2:0.

Устремът на домакините продължи и Пламен Илиев доведе нещата до 3:0 в 27-ата минута, слагайки точка на интригата около крайния изход. През втората част темпото постепенно спадна, но съперниците си размениха по един гол.

Йордан Петев намали на 1:3 в 68-ата минута, в 81-вата

Георги Йорданов завърши хубава акция на свищовлии за окончателното 4:1.

В неделя „студентите“ гостуваха на ОФК „Трявна“ на стадион „Ангел Кънчев“. Двата отбора не успяха да си отбележат гол и си поделиха по една точка.