Елитна областна група, отложен мач: Сезонът в групата приключи с реми в Раданово

„Вихър“ – „Удар“ 2:2

Оспорван, но коректен мач, изиграха съперниците в Раданово и в крайна сметка си поделиха по една точка. Кристиян Кирилов откри резултата в полза на домакините още в 7-ата минута. Той засече топката с глава, последва рикошет в гредата и добавка за 1:0. Само след шест минути Белослав Чешмеджиев изравни в разбъркване. Второто полувреме започна с възможност за гол на домакините. Техен нападател бе спънат в пеналта в 48-ата минута и реферът отсъди дузпа. Кристиян Костадинов се нагърби с изпълнението, но стреля над вратата. След час игра контраатака на тима от Бяла черква бе завършена от Стефан Стефанов с гол за 1:2. Мартин Габровски възстанови равенството в 73-тата минута след пробив отдясно и плътен шут. В самия край на срещата „Вихър“ можеше да вземе трите точки, но след като премина и вратаря на „Удар“, Кристиян Костадинов загуби равновесие и не успя да стреля в празната врата.