19 четения

В Константин не се посрамиха на празника

„Рудановски” – „Владислав“ 3:1

С победа в празничния за Константин ден зарадваха съселяните си футболистите на „Рудановски“. За домакините едно полувреме изигра бившият играч от елита Димитър Гюджеменов, който се прибра за кратко от Холандия, но не пропусна да се картотекира и да излезе на терена. Димитър Димитров и Ахмед Алиев пропуснаха да разпечатат вратата на гостите от Джулюница в началните минути на двубоя, а отговорът бе неточен удар на Иван Гинов от удобна позиция. В 49-ата минута Али Алиев нацели страничния стълб на бранената от „Владислав“ врата. 180 секунди по-късно нападателят се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кенан Адемов. Алиев върна жеста на съотборника си в 65-ата минута, в която му подаде за 2:0. Почти веднага след това Али Алиев стреля от движение за 3:0, поразявайки целта от 25 метра. Гостите намалиха на 1:3 в 70-ата минута от наказателен удар, реализиран от Иван Гинов, и при този резултат дойде краят на срещата.