Джулюнчани почнаха ударно, Мирослав Косев с хеттрик

Публикувана на: 14.09.2017г. 225 прегледа

„Владислав“ – „Рудановски“ 6:0

Венцислав Илиев засече центрирана при статично положение топка в 12-ата минута, отбелязвайки първото попадение за тима от Джулюница през новия сезон. След половин час игра новото попълнение на „Владислав“ – Иван Сапунджиев, получи кълбото на удобна позиция и го насочи в мрежата на гостите от Константин за 2:0. Директно от пряк свободен удар Мирослав Косев стреля по тревата за 3:0 в самия край на първата част. Пак той бе точен за 4:0 в 50-ата минута, убивайки окончателно интригата в мача. Разигралите се домакини не спряха при този резултат и в 71-вата минута Иван Сапунджиев се разписа за втори път в мача за 5:0. Последният гол в мача отбеляза вратарят на джулюнчани Ивайло Иванов, реализирайки дузпа в 75-ата минута, отсъдена за игра с ръка.

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>