Горнооряховският „Локомотив“ падна от третия отбор на „Лудогорец“

Загуба с 2:0 претърпя в контролна среща горнооряховският „Локомотив“ от третия отбор на „Лудогорец“, който се състезава в Североизточната Трета лига и е изграден от юноши. Мачът се игра в базата „Гнездо на орли“ в Разград.

Първото полувреме премина при превъзходство на „железничарите“, които направиха куп пропуски пред разградската врата.

След направените смени през втората част „Локомотив“ отстъпи инициативата на домакините, които вкараха два гола. Разградчани откриха резултата в 69- ата минута. Попадението отбеляза Борислав Рупанов. Той засече с глава центриране от фал. В 81- ата минута Денис Кехайов се разписа за 2:0, след като надбяга отбраната на гостите.

Горнооряховци до момента имат едно реми и една загуба в проверките, а следващата контрола е на 29 януари срещу дублиращия отбор на „Берое“.

Окончателният разширен състав на „Локомотив“ ще бъде намален. Максимум 23-ма футболисти ще наброяват „железничарите“ за пролетния полусезон. Подготовката започна с 30 играчи, но някои от тях вече отпаднаха от групата.

„Локомотив“: Зехнур Чаушев (30’Иван Петров , 60′ Ивайло Стефанов ), Андрей Петров (45’Ивайло Велчев), Мартин Минчев (45’Звезделин Бончев), Стефан Иванов, Денислав Петров (55’Марин Пендов ), Делян Дончев (60’Ангел Паунов ), Емил Копаранов (45’Александър Краев), Тодор Бакърджиев (55’Йознур), Байдаков (к) (45’Какамъков), Райчев( 60’Дочев), Стефан Неделчев( 60′ Кирил Димитров ).