Бивши шефове от винпрома оценяваха 17 домашни вина в Каранци
Конкурс за най-добро домашно вино, произведено в селото, организира НЧ „Пробуда-Каранци 1897“ в Каранци.
В него участваха 17 вина – 13 червени и 4 бели. Най-доброто вино оценяваха Георги Некезов и Панайот Мирчев – бивши директори на винпрома в Полски Тръмбеш.
Червени вина:
Първо място -Илия Йорданов Иванов
Второ място – Георги Илиев Георгиев
Трето място – Никола Илиев Димитров
Бяло вино:
Първо място за Димитра Трифонова
